Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Doskonałe przyjęcia. 52 wspaniałe pomysły
Lizzie O'Prey

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
52 wspaniałe pomysły
Przekład:
Arkadiusz Łączek
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
PERFECT PARTIES. 52 BRILLIANT IDEAS
ISBN:
978-83-7510-125-6
Wydanie:
1 (2008)
Data premiery tego wydania:
2008-05-20
Liczba stron:
256
Format:
173x210

Opis książki

Praktyczne wskazówki, dzięki którym podejmowanie gości będzie prawdziwą przyjemnością

Czy wpadasz w panikę, gdy masz podjąć gości uroczystym obiadem? Czy już na samą myśl o organizacji urodzinowej imprezy dostajesz mdłości? Jeśli marzysz o tym, aby nauczyć się planowania i przygotowywania perfekcyjnych przyjęć, to zacznij od tej książki. Z niej dowiesz się, jak zorganizować koktajle dla przyjaciół, wydać proszony obiad czy przyjęcie z okazji rocznicy i szybko się przekonasz, że istnieje łatwy sposób planowania takich spotkań.

Dzięki tej książce czytelnik dowie się, jak zaplanować i urządzić przyjęcie doskonałe i wprawić w zachwyt i zdumienie swoich gości. Autorka zawarła w niej mnóstwo praktycznych wskazówek i sprytnych sztuczek, które przydadzą się każdemu, bo przecież wszyscy od czasu do czasu jesteśmy zmuszeni do podejmowania gości lub zorganizowania rodzinnej uroczystości. Dzięki tej wspaniałej książce każdy z nas będzie umiał oczarować przyjaciół i zorganizować  przyjęcie, które na długo zapadnie im w pamięci.

Przyjrzyj się sobie. Przeczytałeś mnóstwo fachowych artykułów, kupiłeś kilka książek na podobny temat, ale wciąż brakuje ci życiowych porad, które możesz usłyszeć tylko od „weteranów branży”. Ta książka wychodzi naprzeciw twoim potrzebom. Zawarte w niej pomysły są wynikiem doświadczenia i fachowej wiedzy autorów. Znajdziesz w niej najlepsze rady i wskazówki, dzięki którym olśnisz swoich przyjaciół.

Lizzie O’Prey pisze o wspólnym spędzaniu czasu, urządzaniu domów i projektowaniu wnętrz. Była zastępcą redaktora naczelnego w czasopiśmie „Inspirations”, nim zaczęła pisać do wielu różnych czasopism, m.in „The Party Magazine”, „Perfect Home”, „Home, Real Homes”, „House Beautiful”, „Essential Kitchens”, „Bathrooms and Bedrooms and Country Mouse & Home”.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)