Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dr House. Oficjalny przewodnik po serialu
Ian Jackman

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Paweł Laskowicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
HOUSE, M.D. The Official Guide to the Hit Medical Drama
ISBN:
978-83-7510-615-2
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-11-09
Liczba stron:
328
Format:
128x197

Opis książki

Autoryzowany przewodnik po telewizyjnym fenomenie

Dr House jest jednym z najbardziej popularnych i fascynujących seriali telewizyjnych na świecie. Opowiadając historię doktora Gregory’ego House’a, oraz członków jego zespołu diagnostycznego, przedstawia nam co tydzień medyczne zagadki, z którymi nie radzą sobie najlepsi lekarze. Skupiony wokół jednej z najbardziej frapującej postaci w telewizji – którą fenomenalnie odtwarza brytyjski aktor Hugh Laurie – obsypany nagrodami Emmy i Złotymi Globami serial od początku zachwycił miliony widzów swoją oryginalnością oraz wyjątkowym połączeniem dramatyzmu i humoru.

Książka ta jest pierwszym oficjalnym i autoryzowanym przewodnikiem po telewizyjnym przeboju, wyjątkową podróżą po świecie dr. House’a. Autor miał bezprecedensowy dostęp do aktorów i twórców filmu – od scenarzystów, aż po obsługę cateringową – dzięki czemu możemy poznać wszelkie szczegóły związane z realizacją serialu i praktycznie przenieść się za jego kulisy. Wzbogacona nigdy dotąd niepublikowanymi zdjęciami z planu książka to obowiązkowa lektura każdego prawdziwego fana Dr. House’a.

Ian Jackman jest redaktorem i autorem wielu książek o różnej tematyce, od telewizji po współczesną kuchnię. Opublikował m.in. bestseller Eat This!: 1,001 Things to Eat Before You Diet.

Źródło zdjęcia: www.echostories.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)