Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu
Piotr Libicki

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Oprawa:
całopapierowa
ISBN:
978-83-7510-597-1
Wydanie:
1 (2012)
Data premiery tego wydania:
2012-10-23
Liczba stron:
652
Format:
150x220

Opis książki

Po Dworach i pałacach wiejskich w Wielkopolsce oraz Dworach i pałacach wiejskich na Mazowszu oddajemy do Państwa rąk trzeci tom cieszącej się popularnością serii poświęconej ziemiańskim siedzibom i ich właścicielom.

Po Dworach i pałacach wiejskich w Wielkopolsce oraz Dworach i pałacach wiejskich na Mazowszu oddajemy do Państwa rąk trzeci tom cieszącej się popularnością serii poświęconej ziemiańskim siedzibom i ich właścicielom. Jest to ekscytująca podróż do 543 obiektów w 527 miejscowościach południowo-wschodniej Polski.

Książka Dwory i pałace wiejskie w Małopolsce i na Podkarpaciu to istotne osiągnięcie badawcze i popularyzatorskie oparte na solidnym warsztacie naukowca, historyka i historyka sztuki, zawierające szereg szczegółowych, kompetentnie zaprezentowanych danych na temat setek dworów i pałaców. - prof. Bogusław Krasnowolski
Fascynująca i bardzo potrzebna lektura, która z perspektywy XXI wieku przypomina historie oraz bohaterów tego regionu, tych, co go budowali, jemu służyli, dla niego żyli i umierali. - Jerzy Czartoryski

Piotr Libicki to historyk sztuki, członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki, autor książki Wielkopolska. 21 jednodniowych wycieczek oraz współautor książki Dwory i pałace wiejskie w Wielkopolsce. Współpracownik Telewizji Polskiej w Poznaniu, współautor cyklów telewizyjnych oraz filmowych reportaży historycznych. Ekspert Instytutu Sobieskiego w Warszawie.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)