Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Dwudziesta trzecia
Eugeniusz Dębski, Beata Dębska

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Kryminał
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
978-83-7818-586-4
Wydanie:
1 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-07-22
Liczba stron:
352
Format:
135x215

Opis książki

Współczesny kryminał. Pojedynek dwóch bohaterów. Dwadzieścia dwie… dwadzieścia trzy… z zimną krwią zamordowane kobiety

 

Zwolniony za domniemaną korupcję ekspolicjant Tomasz Winkler prowadzi jałowe żywot, zarabiając na oszczędną egzystencję jako instruktor surwiwalu czy pracownik ośrodka dla trudnej młodzieży. Sytuacja ulega raptownej zmianie, kiedy znajduje go dobrze prosperujący biznesmen i proponuje spore pieniądze za rozwikłanie zagadki śmierci swojej żony. Rozpoczyna się prywatne śledztwo. Monotonne i rutynowe życie Tomasza zamienia się w pełną emocji pogoń za zbrodniarzem. Winkler nie jest typem samotnego wojownika. Łączy go bardzo ciepła relacja z uroczą babcią Romą, błyskotliwą, dowcipną i lubiącą wypić staruszką, która staje się obserwatorem i mimowolnym uczestnikiem dochodzenia.

Zawzięty Winkler zbiera okruchy i strzępy informacji, stopniowo odkrywając zaskakującą prawdę o śmierci kobiety. Gdy już prawie dociera do celu, okazuje się, że ostatnie elementy zupełnie nie pasują do misternie ułożonej układanki…

Eugeniusz Dębski to polski pisarz fantasy i science fiction, a także tłumacz fantastyki rosyjskiej. Prezes wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Autor przeszło 100 opowiadań i ponad 20 powieści, z których część doczekała się przekładów na język rosyjski, czeski, węgierski i niemiecki. Pięciokrotnie nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)