Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ewangelia według Judasza
Jeffrey Archer, Francis J. Moloney

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Krzysztof Zarzecki
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
The Gospel According to Judas
ISBN:
978-83-7510-039-6
Wydanie:
1 (2007)
Data premiery tego wydania:
2007-03-20
Liczba stron:
112
Format:
148x200

Opis książki

Ksiązka Jeffreya Archera napisana wspólnie z wybitnym salezjaninem profesorem Francisem Moloney’em

 

 

 

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania, m.in.: Ale to nie wszystko..., Więzień urodzenia, Pierwszy między równymi, Sprawa honoru, Na kocią łapę.
i cykl „Kroniki Cliftonów” obejmujący tomy: Czas pokaże, Za grzechy ojca, Sekret najpilniej strzeżony, Ostrożnie z marzeniami, Potężniejszy od miecza, W godzinie próby i To był człowiek!DW REBIS opublikował także Dzienniki więzienne Archera oraz jego najnowszą powieść I tak wygrasz.

www.jeffreyarcher.com

Francis J. Moloney to duchowny, absolwent Uniwersytetu Oksfordzkiego, na którym nagrodzono go doktoratem z filozofii. Piastował funkcję dziekana w Szkole Teologii i Studiów Religijnych na Katolickim Uniwersytecie Ameryki. Napisał wiele książek, w tym Mark: Storyteller, Interpreter, Evangelist i The Gospel of John: Text and Context.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)