Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Fundamenty wiary
David Weber

Schronienie |5

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

19,96 zł 49,90 zł oszczędzasz 60%

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
s-f
Przekład:
Robert J. Szmidt
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
HOW FIRM A FOUNDATION
ISBN:
978-83-7818-422-5
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-10-01
Liczba stron:
816
Format:
128x197

Opis książki

Ostateczne zwycięstwo i zachowanie niezależności zależeć będzie od tego czy Charis zdoła pokonać Kościół na jego terenie… Kolejny tom cyklu „Schroniene”!

 

Wyspiarskie Imperium Charisu toczy walkę o przetrwanie. Większość jego obywateli nie wie jednak, za co tak naprawdę oddaje życie.

Charis ma już na koncie serię oszałamiających zwycięstw na morzach i oceanach Schronienia, ale żeby wygrać wojnę i zachować niezależność, musi pokonać Kościół na jego własnym terenie. Jak jednak przenieść wojnę na kontynenty, które zamieszkuje piętnastokrotnie większa liczba ludności? Jak powstrzymać wroga od kontrataku?

Władcy Charisu wiedzą, że muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania... i to szybko. Tortury w lochach Inkwizycji i egzekucje są coraz częstsze. Kler podburza obywateli do buntów, a religijni fanatycy sieją zniszczenie na ziemiach Charisu. Kolejni zabójcy nastają na życie cesarza Cayleba i jego małżonki. A Merlin Athrawes, cybernetyczny awatar kobiety zmarłej przed tysiącem lat, odkrywa w końcu, co kryje się pod Świątynią w odległym Syjonie.

Mężczyźni i kobiety walczą o wolność i tolerancję dla wszystkich ludzi, budując w pocie i krwi fundamenty przyszłej cywilizacji. Czy okażą się one jednak wystarczająco mocne, by spełnić ich nadzieje?

David Weber, literacki fenomen XXI wieku, bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”, „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)