Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Geneza
Karin Slaughter

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Aleksandra Górska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Genesis
ISBN:
978-83-7510-514-8
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-10-19
Liczba stron:
416
Format:
135 x 215

Opis książki

Powieść Karin Slaughter, której książki nieustannie goszczą na liście bestsellerów „New York Timesa"

Lekarka Sara Linton zostaje rzucona w sam środek policyjnego śledztwa. Staje twarzą w twarz z intrygującym agentem Willem Trentem i partnerującą mu Faith Mithell. W tej niezwykłej książce trzy niezapomniane postaci stworzone we wcześniejszych bestsellerowych powieściach Karin Slaughter spotykają się po raz pierwszy. Przed nimi szczególnie trudne zadanie: muszą wytropić mordercę i gwałciciela, potwora w ludzkiej skórze, zanim kolejne kobiety padną ofiarą jego obsesji. A czasu jest coraz mniej…

Geneza, podobnie jak inne powieści Karin Slaughter, to świetnie opowiedziana, trzymająca w napięciu opowieść o zawrotnej fabule i mistrzowskiej intrydze.

Karin Slaughter jest pisarką, której bestsellery Faithless i A Faint Cold Fear zyskały międzynarodową sławę. Pochodzi z Georgii. Zadebiutowała powieścią kryminalną Zaślepienie, której akcja toczy się w Grand County, w Georgii. Akcja wielu z jej książek rozgrywa się na amerykańskim Południu. Charakterystyczne dla jej twórczości są: ostro zarysowane tło obyczajowe i duża dawka przemocy przedstawiona naturalistycznym językiem. Na całym świecie sprzedało się ponad 20 milionów jej powieści.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Alison Rosa).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)