Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ghostman
Roger Hobbs

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Thriller
Przekład:
Maciej Szymański
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Ghostman
ISBN:
978-83-7510-966-5
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-03-05
Liczba stron:
344
Format:
135x215

Opis książki

Oszałamiające tempo akcji, pościgi samochodowe, morderstwa – debiutancki thriller Rogera Hobbsa

Mroczna, błyskotliwa i wysoce uzależniająca lektura, Ghostman zwiastuje pojawienie się nowej gwiazdy thrillera.

Gdy napad na kasyno w Atlantic City kończy się niepowodzeniem, jego organizator wzywa na pomoc człowieka znanego nielicznym jako Jack. Nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości – Jack żyje poza społeczeństwem i ukrywa się nawet przed innymi przestępcami. Jego specjalność to znikanie i dlatego jest on idealną osobą do wypełnienia delikatnej misji – szybkiego zatarcia śladów prowadzących do zleceniodawcy skoku. A są to ślady nie byle jakie: zastrzelony bandyta na parkingu, jego ranny kumpel, który zniknął z ponad milionem dolarów, tajemniczy snajper. Jack będzie musiał wykorzystać cały swój talent, pomysłowość i doświadczenie, zwłaszcza że zaginionych pieniędzy poszukują także funkcjonariusze wszelkich możliwych służb państwowych, z FBI na czele, oraz wysłannicy miejscowego gangu…

Powieść wciąga z ogromną siłą w wyrafinowany świat Jacka, a w miarę upływu godzin doznania stają się intensywniejsze. Dzięki świetnie zawiązanej akcji, chwytliwej fabule i mistrzowskiej intrydze Roger Hobbs wkracza do grona najbardziej cenionych twórców thrillerów.

Roger Hobbs mieszka w Portland w stanie Oregon. W 2011 roku ukończył Reed College. Jego debiutancka powieść Ghostman ukazała się jednocześnie w osiemnastu krajach, a prawa do jej ekranizacji zostały po zażartej walce zakupione przez Warner Bros. niemal rok przed publikacją.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)