Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Godzina czarownic, tom 2
Anne Rice

Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Agnieszka Izdebska, Małgorzata Samborska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Witching Hour
ISBN:
978-83-7510-437-0
Wydanie:
1 (2009)
Data premiery tego wydania:
2009-10-06
Liczba stron:
632
Format:
128 x 197

Opis książki

Druga część pierwszego tomu cyklu „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”

 

Drugi  tom cyklu „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”

 

Michael Curry zgłębia tajemnice nowoorleańskiego rodu czarownic Mayfair, ukryty bezpiecznie w ustroniu należącym do Talamaski. Rowan  tymczasem poznaje swoją  rodzinę, o której istnieniu nie miała pojęcia. Liczni  kuzyni okazują jej miłość i przywiązanie. Przekazują jej dziedzictwo Mayfairów wraz z domem, który dzięki Michaelowi odzyskuje dawny blask. Wszystko zdaje się układać szczęśliwie. Czy jednak kobieta należąca  do starego rodu czarownic rzeczywiście może zaznać niezmąconego spokoju i żyć jak zwykły człowiek? 

 

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy, autorka powieści erotycznych oraz dzieł historycznych. W Polsce znana jest z wydanych przez Rebis bestsellerowych  cykli  „Kroniki wampirów”  oraz „Nowe opowieści o wampirach”, a także  cyklu „Chrystus Pan”.

 

W przygotowaniu kolejne tomy „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”:  Lasher i Taltos.

 

 

 

 

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)