Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Gra o czas
Iwona Majewska-Opiełka

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
978-83-7818-892-6
Wydanie:
1 (2016)
Data premiery tego wydania:
2016-09-13
Liczba stron:
336
Format:
150x225

Opis książki

Najnowsza książka Iwony Majewskiej-Opiełki – doskonałej psycholog i coacha

Czas to jeden z najistotniejszych wymiarów naszego życia. Zwykle narzekamy na jego brak … W książce tej wraz z autorką przechodzimy kolejne etapy wtajemniczenia w naszej nieustannej grze o czas: zaczynając od zrozumienia, na czym tak naprawdę polega zarządzanie sobą w czasie i dlaczego jest najwłaściwszym podejściem, aż po planowanie dnia i całego życia. Krok po kroku, posługując się przykładami oraz stawiając przed czytelnikiem kolejne zadania, autorka pomaga nie tylko lepiej radzić sobie z różnymi obowiązkami, pracą, rodzicielstwem i poszczególnymi rolami społecznymi, ale też bardziej harmonijnie żyć. Efekt uboczny tej książki to szczęście.

Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Wiele lat mieszkała i pracowała w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Obecnie prowadzi szkolenia w zakresie rozwoju potencjału człowieka i doradza firmom jak skutecznie działać. Jest autorką kilkunastu książek, m.in. Drogi do siebie, Umysłu lidera i Sukcesu firmy oraz wielu artykułów. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się jej książki Czas kobiet, Sprzedaż i charakter, Korepetycje z sukcesu, Wychowanie do szczęścia i Już za rok matura. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (1)

Jeżeli chcesz czas, w prawie naukowy sposób, rozłożyć na czynniki pierwsze, spojrzeć na niego ze strony psychologiczno naukowej. Więcej dlalejdis.pl