Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Hołd dla mroku
Adrian Tchaikovsky

Cienie pojętnych |4

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Andrzej Sawicki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Salute the Dark
ISBN:
978-83-7510-592-6
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-11-16
Liczba stron:
464
Format:
132 x 202

Opis książki

Kolejny tom cyklu „Cienie pojętnych”

 

Żądny krwi czarownik Uctebri zdobył wreszcie Szkatułę Cienia i może rozpocząć mroczny rytuał, który ma przynieść nieśmiertelność władcy osowców. Jednak Uctebri ma własne plany tak wobec imperatora, jak i Imperium.

Wielkie armie osopodobnych kontynuują zwycięski pochód. Przywódca siatki szpiegów Stenwold Maker musi zdecydować, na których ze swoich sojuszników może naprawdę liczyć. Tym razem bowiem wojska Imperium nie zatrzymają się, dopóki nie zdobędą Kolegium, rodzinnego miasta Stenwolda.

Mistrz broni Tisamon staje przez straszliwym wyborem. Musi opuścić przyjaciół oraz córkę i doznać wielu upokorzeń, żeby w zamian stanąć przed imperatorem z ostrzem w dłoni. Jednak czy kieruje nim naprawdę wyłącznie honor czy może inna, złowieszcza siła?

Jak do tej pory najlepsza książka w serii, i jedna z najlepszych dziesięciu książek roku. - fantasybookreviewer.blogspot.com
Moje niezwykle wysokie oczekiwania wobec tej książki nie tylko zostały z nadwyżką spełnione. Sposób, w jaki autor to uczynił, (…) zadziwił mnie i nakazuje oczekiwać z jeszcze większymi nadziejami na kolejny tom cyklu. - Fantasy Book Critic
Adrian Tchaikovsky, syn polskich emigrantów, zanim zajął się prawem, studiował psychologię i zoologię. Jego twórczość porównywana jest z osiągnięciami Patricka Rothfussa, Scotta Lyncha, Joe Abercrombie czy Davida A. Durhama. Jest fanem LARP-ów, trenuje walkę na potrzeby pokazów, a od czasu do czasu amatorsko udziela się jako aktor.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)