Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

I że cię nie opuszczę...
Elizabeth Gilbert

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Marta Jabłońska-Majchrzak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Commited
ISBN:
978-83-7818-592-5
Wydanie:
8 (2014)
Data premiery tego wydania:
2010-05-18
Liczba stron:
352
Format:
128x197

Opis książki

Kontynuacja światowego bestselleru Jedz, módl się, kochaj

 

Pod koniec Jedz, módl się, kochaj Elizabeth zakochała się w Felipe. Wzajemne zauroczenie przerodziło się w płomienny romans. Zamieszkali razem w Ameryce, przyrzekli sobie dozgonną wierność i to, że nigdy nie wezmą ślubu. I żyliby sobie spokojnie, gdyby któregoś dnia nie zainterweniowała Opatrzność, próbując ich zmusić do zawarcia małżeństwa.

Z typowym dla siebie poczuciem humoru, inteligencją i znajomością psychiki ludzkiej Gilbert opisuje swoje zmagania z myślą o powtórnym zamążpójściu. Ujawnia tajemnice związane z małżeństwem, odpowiada sobie na pytania o dopasowanie, zachwyt sobą nawzajem, wierność, rodzinne tradycje, ryzyko rozwodu, społeczne oczekiwania, odpowiedzialność. Tak naprawdę jednak, by przekonać się, czy warto wyjść za mąż, pisze pean na cześć miłości, z całą jej złożonością i wszystkimi konsekwencjami; miłości takiej, jaka ona jest naprawdę.

Elizabeth Gilbert to autorka światowego bestselleru Jedz, módl się, kochaj oraz jego kontynuacji I że cię nie opuszczę… Pierwsza książka doczekała się ekranizacji z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych. Zanim autorka osiągnęła tak spektakularny sukces, napisała powieści Ludzie z wysp i Ostatni taki Amerykanin (w finale National Book Award). Za zbiór opowiadań Imiona kwiatów i dziewcząt otrzymała Pushcart Prize i była nominowana do Pen/Hemingway Award. Pracowała też jako dziennikarka w „GQ”, jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award. REBIS opublikował wszystkie wymienione książki jej autorstwa, a także Botanikę duszy.

Źródło zdjęcia: (© Timothy Greenfield-Sanders).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)