Tło, REBIS
Inspirujący lider, Liz Wiseman, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Inspirujący lider
Liz Wiseman

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

52,00 zł 65,00 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Aleksander Gomola
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Multipliers
ISBN:
978-83-8188-561-4
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-09-06
Liczba stron:
408
Format:
150x225

Opis książki

Nowe, uaktualnione wydanie bestsellera „New York Timesa” z przedmową Stephena R. Coveya

Wszyscy znamy dwa typy menedżerów: jeden wysysa energię z otoczenia i ogranicza współpracowników, tak że pracują znacznie poniżej swoich możliwości, drugi sprawia, że ludzie rozwijają skrzydła i odnoszą ogromne sukcesy. Demotywator, aby osiągać zaplanowane rezultaty, wywiera presję i narzuca własne koncepcje, wierząc, że są najlepsze. U podłoża sukcesu Inspiratora leży przekonanie, że ludzie są mądrzy i potrafią znaleźć rozwiązania problemów. Trzeba więc zadawać im wnikliwe pytania, stawiać wyzwania, wspierać ich, wzmacniać kompetencje.

Autorka w swym praktycznym poradniku, opartym na badaniach ponad dwustu menedżerów z wiodących organizacji, podaje szereg strategii, w jaki sposób wyzwalać potencjał pracowników i stymulować ich wzrost, by w przyszłości stali się również inspirującymi liderami.

Liz Wiseman jest prezesem The Wiseman Group, centrum badania oraz rozwijania przywództwa z siedzibą w Dolinie Krzemowej. Doradza kadrze zarządzającej wyższego szczebla, prowadzi fora poświęcone strategii i przywództwu. Była menedżerem w Oracle Corporation i wiceprezesem Uniwersytetu Oracle. Od wielu lat jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie rozwoju zasobów ludzkich i autorką poczytnych książek o tej tematyce.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)