Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Introwertyzm to zaleta
Marti Olsen Laney

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Introvert Advantages
ISBN:
978-83-8188-230-9
Wydanie:
7 (2021)
Data premiery tego wydania:
2018-09-11
Liczba stron:
320
Format:
150x225

Opis książki

Dowiedz się, jak wykorzystać swoje ukryte zalety i żyć w zgodzie z własną naturą

Czy czujesz zamęt w głowie, jeśli wokół zbyt wiele się dzieje? Czy przebywanie w samotności dodaje ci energii? Czy zauważasz szczegóły, których nie dostrzegają inni? Czy często czujesz się jak żółw w otoczeniu zajęcy? Jeśli tak, to autorka ma dla ciebie dobrą wiadomość: Jesteś introwertykiem.

Książka Introwertyzm to zaleta analizuje mocne strony tego typu osobowości, pokazuje introwertykom oraz ekstrawertykom, którzy ich kochają, jak postępować zgodnie z takim temperamentem – zamiast wbrew niemu – aby żyć dobrze. Autorka przedstawia strategie radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych, sposoby gospodarowania własną energią oraz setki cennych wskazówek, które pomogą nie tylko przeżyć, ale wręcz wspaniale prosperować w świecie zdominowanym przez ekstrawertyków.

Ten nieoceniony poradnik pokazuje wszystkim introwertykom, że w naszym rozpędzonym świecie nie tylko osoby hałaśliwe i przebojowe mogą osiągnąć sukces i cieszyć się pełną życia.

Marti Olsen Laney to badaczka, nauczycielka, pisarka i psychoterapeutka. Jako jeden z największych amerykańskich autorytetów w dziedzinie introwersji prowadzi warsztaty na ten temat na terenie USA i Kanady. Mieszka w Portland, w Oregonie z mężem ekstrawertykiem. Mają dwie dorosłe córki i czworo wnucząt.

Źródło zdjęcia: www.goodreads.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)