Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Ja jestem OK - ty jesteś OK
Thomas A. Harris

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

47,99 zł 59,99 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Elżbieta Knoll
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
I’m OK – You’re OK
ISBN:
978-83-8338-134-3
Wydanie:
3 (2024)
Data premiery tego wydania:
2024-01-30
Liczba stron:
376
Format:
125x195

Opis książki

Pionierskie dzieło Thomasa A. Harrisa na polu analizy transakcyjnej ma fundamentalny wpływ na nasze rozumienie zachowań interpersonalnych

Analiza transakcyjna jest koncepcją opartą na idei trzech stanów ego – Rodzic, Dorosły, Dziecko – stanowiących podstawę treści i jakości komunikacji interpersonalnej. Zdaniem Harrisa, niezależnie od „szczęśliwego dzieciństwa”, większość z  nas doświadcza negatywnych uczuć bezbronnego dziecka, całkowicie zależnego od tego, czy uda mu się zadowolić innych ludzi w zamian za „głaski” i opiekę.

Książka ta jest nie tylko znakomitym przeglądem pojęć analizy transakcyjnej, ale także poradnikiem umożliwiającym zastosowanie ich w życiu. Pokazuje, jak rozumieć własne  zachowania i podejmować świadome decyzje.

Thomas A. Harris był psychiatrą. Jego bestsellerowy poradnik Ja jestem OK - Ty jesteś OK pomógł milionom ludzi odzyskać swobodę dokonywania zmian i osiągania radosnej intymności w kontaktach z innymi. Obecne wydanie, oparte na edycji amerykańskiej z 2004 r., jest drugim na polskim rynku - pierwsze nosiło tytuł W zgodzie z sobą i z tobą.

Źródło zdjęcia: www.bookandborrow.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)