Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Jak być dobrym szefem
Bob Selden

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Bożena Jóźwiak
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
What to Do When You Become the Boss
ISBN:
978-83-7818-560-4
Wydanie:
3 (2018)
Data premiery tego wydania:
2018-08-07
Liczba stron:
384
Format:
150x225

Opis książki

Wypróbowane rady, które pomogą ci odnieść sukces w nowej roli szefa

Gratulacje! Awansowałeś i w końcu to TY jesteś szefem. Jako świeżo upieczony menedżer możesz się zastanawiać, jak dobrze kierować innymi. Od czego zacząć? Ta książka oferuje wypróbowane rady, które pomogą ci odnieść sukces w nowej roli. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące wszystkich aspektów zarządzania i przewodzenia: jak motywować, delegować zadania, być coachem, zarządzać czasem, dokonywać okresowych ocen, zatrudniać i zwalniać pracowników.

Nie ma nic bardziej praktycznego od dobrej teorii – te słowa znakomicie podsumowują książkę Boba Seldena. Ta prawdziwa «biblia świeżo upieczonych menedżerów» mówi, jak radzić sobie w zmieniającym się środowisku. W poszczególnych rozdziałach – napisanych tak, że każdy można przeczytać w przerwie na lunch – autor przystępnie przekłada teoretyczne koncepcje na realne procesy i działania składające się na codzienną pracę menedżera. Wzbogaca je studiami przypadków, często zaczerpniętymi z własnej kariery. To interesująca lektura obowiązkowa dla menedżerów, także tych z pewnym stażem. - Humphrey Armstrong, psycholog organizacji
Bob Selden szkoli menedżerów na całym świecie i regularnie doradza dużym spółkom giełdowym. Prowadzi też zajęcia dla przyszłych liderów w jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie – International Institute for Management Development w Lozannie.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)