Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Jak dobrze uczyć dzieci
Madeline Levine

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki
Przekład:
Katarzyna Bażyńska-Chojnacka, Piotr Chojnacki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
TEACH YOUR CHILDREN WELL
ISBN:
978-83-7818-416-4
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-09-03
Liczba stron:
288
Format:
150x225

Opis książki

„Jeśli twoje dziecko straciło zapał do nauki i radość życia, a ty chcesz na nowo je w nim wzbudzić, dzięki przewodnictwu i wsparciu doktor Levine oboje odniesiecie sukces” – „Publishers Weekly”

Każdy rodzic pragnie wychować dzieci odnoszące sukcesy. Jeśli jednak nie określimy wartości i sposobów, które doprowadzą nas do tego celu, wychowamy tylko pozornie zdeterminowane i zmęczone dzieci. Autorka nie ma wątpliwości: to skutek naszej błędnej, wąskiej wizji sukcesu, opartej niemal wyłącznie na osiągnięciach akademickich. Proponuje antidotum: wychowanie skoncentrowane na prawdziwym sukcesie, który polega na wewnętrznych wartościach. Przedstawia też umiejętności, dzięki którym dzieci nie tylko sprostają szkolnym wyzwaniom, ale także doskonale poradzą sobie w życiu i wyrosną na dobrych, szczęśliwych ludzi.

Praktyczne rady, jak wychować właściwie zmotywowane dzieci. (…) Zweryfikowanie pojęcia „sukcesu” zapewnia nowe, świeże spojrzenie na to, na czym polega troska o dziecko we współczesnym świecie. - „Kirkus Reviews”
Fantastyczna, trafiająca w sedno książka. - Edward Hallowell, autor „Miej odwagę wybaczyć„” i „Jak żyć z ADHD”
Madeline Levine jest psychologiem z trzydziestoletnim doświadczeniem, matką trzech synów, konsultantką i edukatorką, a także współzałożycielką Challenge Success, programu opracowanego w Stanford School of Education, który ma na celu zreformowanie systemu nauczania, poprawę samopoczucia uczniów i edukację rodziców. Napisała książki The Price of Privilege, Viewing Violence i See No Evil: A Guide to Protecting Our Children from Media Violence.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)