Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Jak komunikować się efektywnie
Raul Sanchez, Dan Bullock

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

43,92 zł 54,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Grażyna Skoczylas
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
How to Communicate Effectively with Anyone, Anywhere
ISBN:
978-83-8188-426-6
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-03-22
Liczba stron:
304
Format:
150x225

Opis książki

Komunikacja jest kluczem

Prowadzenie biznesu często oznacza działania globalne – kontakty z klientami, partnerami czy odbiorcami na całym świecie. Niezbędne jest zatem skuteczne przekazywanie wiadomości zarówno online, jak i w kontakcie bezpośrednim.

W tym wszechstronnym instruktażowym poradniku dwóch wykładowców Uniwersytetu Nowojorskiego przedstawia praktyczne podejście do globalnej komunikacji w ważnych obszarach:

- skutecznej korespondencji elektronicznej,

- wystąpień publicznych na arenie światowej,

- międzynarodowych negocjacji oraz zarządzania relacjami i transakcjami,

- networkingu i budowania globalnej sieci kontaktów.

Książka ta zawiera sprawdzone strategie, które można natychmiast wykorzystać, a także ćwiczenia mające na celu zwiększenie umiejętności porozumiewania się z osobami z całego świata. Czytelnik zapozna się tu również ze stylami wypowiedzi oraz mową ciała charakterystycznymi dla przedstawicieli różnych kręgów kulturowych.

Raúl Sánchez jest profesorem Uniwersytetu Nowojorskiego i nagradzanym autorem, zarządza programami szkoleń korporacyjnych. Projektuje i prowadzi szkolenia m.in. dla takich firm, jak Deloitte, Bloomberg czy Pfizer, jest także doradcą ds. pisania w firmach Barnes & Noble Publishing i PBS
Dan Bullock wykłada na Wydziale Programów Biznesowych Uniwersytetu Nowojorskiego i szkoli m.in. pracowników Google’a, Bloomberga i Airbnb. Prowadzi także szkolenia dla dyplomatów i delegatów w ramach programu językowego i komunikacyjnego ONZ i jest trenerem korporacyjnym.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)