Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Jesteś tutaj *teraz
Adam J. Kurtz

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

35,92 zł 44,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Literatura inspirująca
Przekład:
Ewelina Jagła
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
You Are Here (for Now)
ISBN:
978-83-8188-674-1
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-02-07
Liczba stron:
272
Format:
140 x190

Opis książki

Jak odnaleźć własną drogę – przewodnik 

Już niedługo będzie wspaniale; po prostu się nie poddawaj i nie przejmuj tak bardzo

CO DALEJ?

Poradnik dla wszystkich, którzy chcą podążać drogą osobistego rozwoju. Książka obfituje w pełne życzliwości rady, subtelnie sformułowane prawdy i odniesienia do przeżyć i przemyśleń autora, którego droga nie zawsze była prosta i łatwa.

W niebanalny i przekonujący sposób Kurtz przypomina, że nawet niewielkie zmiany pomagają nam rozwijać się wraz z kolejnymi odsłonami życia, niezależnie od tego, czy ruszyliśmy już w pogoń za marzeniami czy też nadal zbieramy siły, by wstać z łóżka. Przesłanie tej książki jest proste, ale bardzo krzepiące: Jesteś tu, teraz, ale nie jesteś sam.

Adam z wrodzoną sobie dobrocią nieodmiennie raczy nas swoim dowcipem i realistycznym spojrzeniem. - Chani Nicholas
Ta książka uświadamia nam, że jesteśmy pełni wad, ale nie musimy za to przepraszać, bo na tym polega nasze człowiecze piękno”. - Alexandra Elle
Adam posiada wyjątkowy dar sprawiania, że w trakcie czytania jego książek kiwasz twierdząco głową (O tak, tak! Znam to!) i jednocześnie się zastanawiasz: «czy on właśnie zmienił całe moje życie?»” - Mari Andrew
Słowa wypowiadane przez Adama są pełne dowcipu, ciepła, zachwytu i mądrości. - Alanis Morisette
Artyści od dawna badają związki ze swoimi wewnętrznymi demonami. Adam J. Kurtz posuwa się w tej kwestii o krok dalej poprzez zatarcie granicy dzielącej artystę od terapeuty. - „VICE”

Adam J. Kurtz (inaczej „Adam JK”) jest pisarzem, artystą i projektantem. Jego książki były publikowane w kilkunastu językach. Dwie z nich, Strona po stronie i Weź mnie ze sobą, zostały wydane w Polsce przez REBIS. Photo by: (thewildmagazine.com)

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)