Tło, REBIS
Karmazynowe rządy, Amelie Wen Zhao, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Karmazynowe rządy
Amelie Wen Zhao

Trylogia: Dziedzictwo krwi |3

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

31,92 zł 39,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Maria Smulewska
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Crimson Reign
ISBN:
978-83-8188-687-1
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-04-11
Liczba stron:
456
Format:
132x202

Opis książki

Trylogia „Dziedzictwo krwi”, tom III

Kochacie Sarah J. Maas i jej Szklany tron? Wkrótce pokochacie Amélie Wen Zhao!

O trylogii „Dziedzictwo krwi”
Zhao olśniewa dynamicznymi scenami walki o kinematograficznej jakości, które wprost porywają czytelnika.  – „The New York Times”
Wspaniale filmowe budowanie opowieści”. – Adrienne Young, autorka bestselleru „New York Timesa” Klan oraz The Girl the Sea Gave Back

Anastazja Michajłowna, Czerwona Tygrysica, utraciła dar, który – co pojęła zbyt późno – ją określał. Podczas bitwy w Bregonie jej powinowactwo krwi ukradła Sorsha Farrald, która obecnie jest już w drodze do Cyrilii, gdzie zamierza spotkać się z ciotką Any, cesarzową Morganią.

Po powrocie do ojczyzny Ana widzi, że kraj znalazł się na skraju przepaści. Morgania zdobywa coraz większą władzę ­– pragnie legendarnej mocy, dzięki której będzie mogła przejąć panowanie nad światem.

Tymczasem sojusznicy Any, rebelianci znani jako Czerwone Peleryny, odwracają się od niej. Bezwzględnie lojalni wobec ludu nie wierzą, by monarchia i równość mogły iść w parze.

Otoczona przez wrogów Ana z każdym dniem jest coraz bliżej śmierci. Nic jednak nie odwiedzie jej od dążenia, by wyzwolić swój lud. Ostatnią nadzieję pokłada w marynarce wojennej z Bregonu, odwadze przyjaciół i przebiegłości pełnego uroku rzezimieszka, który ostatnio awansował.

Jeśli Ana przegra tę bitwę, będzie to jej ostatnia walka. A mrok spowije ziemię.

Amélie Wen Zhao urodziła się w Paryżu, a dorastała w wielokulturowym Pekinie. W tym międzynarodowym dzieciństwie upatruje źródła swojej fascynacji sprawami globalnymi i międzykulturowymi. Ta pasja przekłada się na jej opowieści, w których nie brakuje postaci z najróżniejszych zakątków świata. Studiowała w Nowym Jorku i nadal tam mieszka. Jest autorką powieści Dziedzictwo krwi oraz Czerwona tygrysica.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)