Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Katar 2022. Skarb młodego kibica
Joanna Bachanek

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Lit.dziec.i młodzieżowa
Oprawa:
zintegrowana
ISBN:
978-83-8188-613-0
Wydanie:
1 (2022)
Data premiery tego wydania:
2022-11-02
Liczba stron:
144
Format:
170x240

Opis książki

Skarb młodego kibica!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich kibiców piłki nożnej – rozpoczęło się wielkie odliczanie! Za chwilę piłkarska gorączka ogarnie cały świat. Kogoś to dziwi? Nie! Piłka nożna to, bez dwóch zdań, wyjątkowy sport, najwspanialsza gra zespołowa na świecie.

Dzięki książce Skarb młodego kibica każdy fan futbolu będzie przygotowany do kibicowania podczas najbliższych mistrzostw świata. Znajdziecie tu sporą dawkę historycznych faktów, fascynujące ciekawostki oraz ważne informacje o mundialu w Katarze. Poznacie drużyny i gwiazdy futbolu – najlepszych z najlepszych, którzy stoczą bój o najcenniejsze trofeum. Ten mundial zapewne będzie niezapomniany. A jeśli uzupełnicie, przygotowane specjalnie dla was, pomeczowe tabele i wpiszecie statystyki, powstanie wyjątkowa pamiątka z 22. Mistrzostw Świata.

Wspaniałej zabawy i wielkich emocji!

Joanna Bachanek – redaktorka, autorka książek i artykułów, która sportową rywalizację ma we krwi. W dzieciństwie marzyła, by trenować łyżwiarstwo figurowe. Niestety nie udało się, więc jej serce skradły lekkoatletyka i piłka ręczna. Ale gdy koledzy grali w piłkę nożną, z zazdrością patrzyła z boku boiska. Dziś uwielbia wszystkie dyscypliny sportu (z wyjątkiem boksu), a szczególnie te, w których nasi reprezentanci odnoszą sukcesy! Dlatego chętnie poznaje ich biografie i dowiaduje się, co sprawia, że pokonują przeciwności i nie odpuszczają.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)