Tło, REBIS
Kobieta alfa szuka partnera, Susan Schneider, Sonya Rhodes, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Kobieta alfa szuka partnera
Susan Schneider, Sonya Rhodes

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

30,32 zł 37,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

25,52 zł 31,90 zł oszczędzasz 20%

Wybierz pakiet

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Magdalena Hermanowska
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
The Alpha Woman Meets Her Match
ISBN:
978-83-7818-662-5
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-02-24
Liczba stron:
272
Format:
135x215

Opis książki

Pierwszy przewodnik po życiu i miłości, z którego silne i niezależne kobiety dowiedzą się, jak mogą znaleźć odpowiedniego partnera

Kobiety alfa doskonale wiedzą, czego chcą, i nie spoczną, póki tego nie zdobędą. Są ambitne, pracowite i pewne siebie. Jest tylko jeden problem: często odstraszają mężczyzn. Doktor Rhodes, psycholog kliniczny, uważa, że kobiety alfa szukają partnerów w niewłaściwym miejscu, i ma dla nich zaskakującą radę. Zamiast szukać podobnej do siebie alfy, powinny się rozejrzeć za solidną betą. Dzięki mądremu przedefiniowaniu ról związanych z płcią i przezwyciężeniu stereotypów mogą zbudować o wiele lepsze związki, nie rezygnując z kariery. Pomoże im w tym m.in. kompleksowy test osobowości, który ułatwia dokonywanie dobrych wyborów. Doktor Rhodes zdradza swoje sekrety, by pomóc kobietom w zdobyciu miłości oraz mężczyzny, który doceni ich siłę i będzie ich dopełnieniem.

Susan Schneider jest nagradzaną felietonistką, pisarką i wydawcą. Pisze dla różnych czasopism, w tym dla „Mademoiselle”, „Modern Bride” i „Sesame Street Parents”. Jest autorką powieści The Wedding Writer.
Sonya Rhodes od ponad trzydziestu lat prowadzi praktykę psychologiczną w Nowym Jorku. Pracuje także w jednej z największych na świecie klinik psychiatrycznych Jewish Board of Family and Children’s Services i jest współautorką trzech książek.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)