Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Kochany Jim
Christian Moerk

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Paweł Laskowicz
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Darling Jim
ISBN:
978-83-7510-433-2
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-04-20
Liczba stron:
368
Format:
128 x 197

Opis książki

Trzy siostry. Trzy baśnie. I tajemnica mroczna jak noc

Kiedy dwie siostry i ich ciotka zostają znalezione martwe w domu na przedmieściach Dublina, wydaje się, że tajemnica ich przedwczesnej śmierci nigdy nie zostanie rozwikłana. Jednak Niall, młody pracownik poczty, w pojemniku na odrzucone przesyłki znajduje tajemniczy dziennik. W ten sposób jedna z sióstr, Fiona, dzieli się z nim historią tragicznego romansu. Ale jej opowieść to dopiero początek. Niall musi teraz podążyć niebezpiecznym tropem w poszukiwaniu prawdy o tym, kim był naprawdę kochany Jim…

Kochany Jim to, wyjątkowo oryginalna powieść, w której baśń, zaczerpnięta z przebogatego irlandzkiego folkloru, miesza się z mrożącą krew w żyłach rzeczywistością. Jej niebezpieczny urok trzyma w napięciu i wciąga czytelnika bez reszty.

Christian Moerk urodził się w Kopenhadze. W wieku 21 lat zamieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończył socjologię, historię i dziennikarstwo. Pisał dla „Variety” i „New York Timesa”, był też dyrektorem produkcji w wytwórni Warner Bros. Mieszka na Brooklynie.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)