Tło, REBIS
Kochany Święty Mikołaju, Debbie Macomber, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Kochany Święty Mikołaju
Debbie Macomber

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

27,92 zł 34,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

23,92 zł 29,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Pasje i namiętności
Przekład:
Piotr Kuś
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Dear Santa
ISBN:
978-83-8188-352-8
Wydanie:
1 (2021)
Data premiery tego wydania:
2021-10-26
Liczba stron:
216
Format:
132x202

Opis książki

List napisany do Świętego Mikołaja może przynieść nadzieję, miłość i niespodziewane zmiany w życiu. Bez względu na to, ile masz lat i czy wierzysz w magię świąt!
Lindy Carmichael wraca na Boże Narodzenie do rodzinnego domu w niewesołym nastroju. Mężczyzna, którego uważała za „tego jedynego”, zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką. W wymarzonej pracy jest niedoceniana. Nic nie układa się tak, jak powinno, do czasu aż Lindy natrafia na pudełko pełne listów do Świętego Mikołaja, które pisała jako dziewczynka. Zachęcona przez matkę postanawia wrócić do tradycji z dzieciństwa. Nie spodziewa się, że w cudowny sposób jej dorosłe marzenia zaczną się spełniać.

Debbie Macomber jest bestsellerową autorką literatury dla kobiet i niekwestionowaną królową powieści bożonarodzeniowych. Na podstawie pięciu z nich nakręcono filmy, które stały się hitami. Trzynaście jej powieści zajmowało pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Na całym świecie wydano ponad 200 milionów egzemplarzy jej książek.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)