Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Krew i złoto
Anne Rice

Kroniki wampirów |8

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Robert Lipski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Blood and Gold
ISBN:
978-83-7301-864-8
Wydanie:
3 (2010)
Data premiery tego wydania:
2006-08-29
Liczba stron:
588
Format:
128 x 197

Opis książki

Dwa tysiące lat historii Mariusa, mentora wampira Lestata, w fascynującej opowieści z bestsellerowego cyklu „Kronik wampirów”

 

Zranione serce może krwawić przez stulecia.

Tak dzieje się z Mariusem, wampirem, którego historię Anne Rice wiele razy wspominała w „Kronikach wampirów“. Tym razem to on jest głownym bohaterem historii, opowiadającym szczegółowo swoje losy.

Wyrwany z ukochanego Rzymu i zmuszony strzec wampirzych władców, Marius nigdy nie wybaczył sprawcom swej „ludzkiej” śmierci. Tysiące lat później wciąż rozpacza nad swą stratą. Nieśmiertelność jest dla niego błogosławieństwem, ale i przekleństwem. Jest on świadkiem najwspanialszych dla ludzkości wydarzeń, ale nie może się w nie angażować. Ciągle żyje w obawie, że świat pozna ciążące nad nim przekleństwo.

Dwa tysiące lat historii Mariusa, mentora wampira Lestata, w kolejnej fascynującej opowieści Anne Rice z bestsellerowego cyklu „Kronik wampirów“.

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)