Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Krew modliszki
Adrian Tchaikovsky

Cienie pojętnych |3

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Andrzej Sawicki
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Blood of the Mantis
ISBN:
978-83-7510-431-8
Wydanie:
1 (2010)
Data premiery tego wydania:
2010-07-27
Liczba stron:
432
Format:
132 x 202

Opis książki

Trzeci tom cyklu „Cienie pojętnych”

 

Imperium Os szykuje się do podboju Nizin, gromadząc wojska i doskonaląc nowe bronie. Uwagę imperatora od sukcesów militarnych odwraca jednak niewolnik obiecujący mu nieśmiertelność. Stawką w grze jest zdobycie tajemniczej Szkatuły Cienia, starożytnego artefaktu kryjącego w sobie mroczną potęgę Darakyonu.

Żukowcy także zorientowali się już w mocy przedmiotu i posłali na jego poszukiwania kilku agentów i Osowców, którzy mają wspierać wysłanników Kolegium swą wiedzą o metodach działania Imperium. Czy rzeczywiście nie złamią przyrzeczenia danego Stenwoldowi? Czy oprą się pokusie przejęcia szkatuły?

Trzecia odsłona cyklu Adriana Tchaikovsky’ego to mistrzowskie połączenie magii i techniki, fantasy i steampunku.

Polecane bez zastrzeżeń. Jeśli autor utrzyma tak wysoki poziom połączony z genialnymi pomysłami i świetnymi postaciami, być może będziemy świadkami narodzin niezwykłej serii, jednej z najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych we współczesnej fantasy. - Fantasy Book Critic
Adrian Tchaikovsky, syn polskich emigrantów, zanim zajął się prawem, studiował psychologię i zoologię. Jego twórczość porównywana jest z osiągnięciami Patricka Rothfussa, Scotta Lyncha, Joe Abercrombie czy Davida A. Durhama. Jest fanem LARP-ów, trenuje walkę na potrzeby pokazów, a od czasu do czasu amatorsko udziela się jako aktor.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)