Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Krzyk do nieba
Mons Kallentoft

Cykl o Malin Fors |12

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

9,98 zł 39,90 zł oszczędzasz 75%

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Kryminał
Przekład:
Natalia Kołaczek
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
Himmelskriket
ISBN:
978-83-8188-026-8
Wydanie:
1 (2020)
Data premiery tego wydania:
2020-02-11
Liczba stron:
320
Format:
135x215

Opis książki

Krzyk do nieba to dwunasta powieść o komisarz Malin Fors i trzecia z cyklu poświęconego zmysłom.
W skwarny sierpniowy dzień mały chłopiec zostaje znaleziony martwy w samochodzie. Kiedy na miejsce dociera komisarz Malin Fors, jego matka siedzi pod drzewem, trzymając synka w objęciach. Wszystko wskazuje na to, że zapomniała o chłopcu śpiącym w samochodzie. Kobieta przeszła niedawno załamanie nerwowe i nie może polegać na swoich zmysłach ani pamięci.

Śledztwo szybko zostaje zamknięte. Wkrótce w Linköpingu dochodzi do kolejnego morderstwa i Malin wraz kolegami musi wrócić do tej sprawy, która, jak się okazuje, jest jedną wielką grą pozorów…

Jedna z najlepszych książek w serii o policjantach z Linköpingu. […] Kallentoft nadal nie zawodzi. Trzyma styl. To niesamowicie fascynująca i dobra lektura, od której nie można się oderwać. -„Östra Smaland”

Mons Kallentoft, Urodził się w 1968 roku, dorastał w okolicach Linköpingu, a obecnie mieszka na Majorce. Zdobył uznanie czytelników i krytyków dzięki swoim powieściom o Malin Fors. Jego książki przetłumaczono na trzydzieści języków i sprzedano w ponad dwóch i pół miliona egzemplarzy.

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS do tej pory ukazały się: Ofiara w środku zimy, Śmierć letnią porą, Jesienna sonata, Zło budzi się wiosną, Piąta pora roku, Wodne anioły, Duchy wiatru, Ziemna burza, Łowcy ognia, Zapach diabła oraz Na imię mi Zack i Leon (z Markusem Luttemanem).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)