Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Księga kobiecych sylwetek
Trinny Woodall, Susannah Constantine

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Katarzyna Karłowska
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Body Shape Bible
ISBN:
978-83-7510-741-8
Wydanie:
0 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-04-19
Liczba stron:
272
Format:
128 x 197

Opis książki

Zastosuj zasady opracowane dla twojego typu sylwetki, a przeobrazisz się w kobietę o doskonałych kształtach

 

Księga kobiecych sylwetek uzupełnia i poszerza porady, jakich najsłynniejsze brytyjskie stylistki udzielają w programie Trinny & Susannah rozbierają Wielką Brytanię.

Jaką masz sylwetkę?

Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka - oto dwanaście typów kobiecej sylwetki.  Dzięki zdjęciom i prostym wskazówkom rozpoznasz, która z tych sylwetek to ty. A potem, dzięki radom i propozycjom autorek, nauczysz się tak komponować swoje stroje, aby zawsze wyglądać wystrzałowo. Poznasz także sprytne sposoby na wykorzystanie tego, co już posiadasz, innymi słowy, co możesz zrobić  z ubraniami, które straszą w  twojej  szafie, bo są niedopasowane albo niemodne.

Trinny i Susannah w swoich programach telewizyjnych, książkach i poradach publikowanych w prasie rozwiązują problemy, które mają  tysiące kobiet – problemy z ubieraniem się. Dzięki ich radom kobiety zmieniają na korzyść swój wizerunek i nabieraja pewności siebie.

Przygotowując Księgę kobiecych sylwetek, zamiast profesjonalnych modelek, zaprosiły do współpracy zwyczajne kobiety i pokazały na ich przykładach, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które  uwypukli wszystkie jej atuty i ukryje wady. Cały sekret tkwi w rozpoznaniu typu sylwetki i stosowaniu właściwych dla niej zasad komponowania stroju.

Obie stylistki opowiadają w tej książce także o swoich błędach w dziedzinie stylu i elegancji i zdradzają, w jaki sposób nauczyły się ubierać odpowiednio do swoich sylwetek.

 

Trinny Woodall to brytyjska prezenterka telewizyjna, która rozpoczynała karierę w Londynie. Jest współautorką brytyjskich programów telewizyjnych o modzie nadawanych w TVN Style i TVP2: Jak się nie ubierać, Trinny & Susannah rozbierają, Trinny & Susannah ubierają Belgię, Trinny & Susannah ubierają Polskę, Poradnia małżeńska Trinny i Susanny oraz Trinny & Susannah ubierają Amerykę.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Bitchbuzz).

Susannah Constantine, przed rozpoczęciem kariery skoncentrowanej wokół tematyki mody, pisała o samochodach i krykiecie. Wspólnie z Trinny Woodall wpadła na pomysł stworzenia stałej rubryki poświęconej modzie, która ukazywała się w „Daily Telegraph” przez pięć lat. Później rozpoczęły współpracę z BBC i stworzyły kultowy cykliczny program Jak się nie ubierać, pokazywany przez stacje telewizyjne całego świata, w tym TVN Style. Razem napisały też kilka książek, wszystkie stały się bestsellerami. Mieszka w Londynie.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Bitchbuzz).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)