Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Lasher, tom 1
Anne Rice

Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair |4

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Hanna Pustuła
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Lasher
ISBN:
978-83-7510-289-5
Wydanie:
1 (2009)
Data premiery tego wydania:
2009-10-27
Liczba stron:
428
Format:
128 x 197

Opis książki

Kolejny tom opowieści o czarownicach z rodu Mayfair

„Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”

 

Kiedy już się wydawało, że wśród Mayfairów  zapanuje spokój i harmonia, doszło do dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły tym starym rodem czarownic.

Rowan, nowa spadkobierczyni dziedzictwa, zniknęła i wszystko wskazuje na to, że została więźniem Lashera. Poszukiwania prowadzone przez rodzinę nie przynoszą żadnych rezultatów. Co gorsza – straszne zdarzenia dotykają także inne kobiety noszące to nazwisko. Wśród Mayfairów narasta poczucie osaczenia i grozy.

 

Anne Rice jest niezwykle popularną pisarką, autorką horrorów, powieści erotycznych i utworów o tematyce historycznej. W Polsce znana jest z wydanych przez REBIS bestsellerowych cykli „Kroniki wampirów” oraz „Nowe opowieści o wampirach”, a także cyklu „Chrystus Pan”.

 

W sprzedaży tomy I i II  Godziny czarownic, a w przygotowaniu tom II Lashera oraz Taltos – wszystkie należą do cyklu „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”.

 

 

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)