Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Lasher, tom 2
Anne Rice

Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair |5

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Hanna Pustuła
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Lasher
ISBN:
978-83-7510-465-3
Wydanie:
1 (2009)
Data premiery tego wydania:
2009-12-01
Liczba stron:
452
Format:
128 x 197

Opis książki

Kolejny tom opowieści o czarownicach z rodu Mayfair

 

„Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”

Mayfairowie żyją w strachu o kobiety swego rodu. Wiele z nich umiera niespodziewanie w wyniku silnych krwotoków. Rodzina zwiera szyki wobec takiego zagrożenia.

Rowan udaje się uciec z niewoli Lashera, ale to jeszcze nie oznacza, że życie wraca do normy. Już wkrótce czarownice  staną wobec nowych dramatycznych   wyzwań. Michael wreszcie poznaje niezwykłą historię Lashera i dowiaduje się, kim w rzeczywistości  jest ów demon –  takiej prawdy nikt się nie spodziewał.

 

Anne Rice jest niezwykle popularną pisarką, autorką horrorów, powieści erotycznych i utworów o tematyce historycznej. W Polsce znana jest z wydawanych przez REBIS bestsellerowych cykli „Kroniki wampirów” oraz „Nowe opowieści o wampirach”, a także cyklu „Chrystus Pan”.

 

W sprzedaży tomy I i II Godziny czarownic oraz tom I Lashera, a w przygotowaniu Taltos  - wszystkie należą do cyklu „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair”.

 

 

 

 

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)