Tło, REBIS
Lekarstwo na zazdrość, Robert L. Leahy, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Lekarstwo na zazdrość
Robert L. Leahy

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

e-book (EPUB, MOBI)

30,39 zł 37,99 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

więcej formatów

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Anna Krochmal, Robert Kędzierski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Jealousy Cure
ISBN:
978-83-8062-520-4
Wydanie:
1 (2021)
Data premiery tego wydania:
2021-01-26
Liczba stron:
296
Format:
150x225

Opis książki

Czy zazdrość zagraża waszemu związkowi?

Pochłaniają cię zazdrosne myśli i uczucia, tak że nie umiesz cieszyć się bliskością z partnerem? Czy sam jesteś obiektem przytłaczającej zazdrości partnera? A może kiedyś zostałeś zdradzony i nie potrafisz ponownie zaufać? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie!

Doktor Leahy proponuje przełomowe spojrzenie z perspektywy ewolucyjnej i przystępnie wyjaśnia, dlaczego odczuwamy zazdrość i w jaki sposób przejmuje ona kontrolę nad naszymi myślami i emocjami. Oswaja nas z tym intensywnym, złożonym uczuciem i proponuje skuteczne, zdrowe strategie radzenia sobie z nim.

To doskonały poradnik dla par, które zmagają się z zazdrością. Dzięki niemu zdołasz wyrwać się z zaklętego kręgu negatywnych emocji i zachowań, które niszczą bliskość i zaufanie, oraz stworzyć silniejszy, pełen zrozumienia i akceptacji związek.

Doktor Robert L. Leahy, psycholog, autor wielu książek, m.in. bestsellerowego Lekarstwa na zmartwienia, jednego z najlepszych poradników samopomocowych wszech czasów według czasopisma „Self”. Regularnie pisuje na blogu „Psychology Today”, występuje na międzynarodowych konferencjach i jest zapraszany jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych. DW REBIS wydał jego Lekarstwo na zazdrość.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)