Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Lista marzeń
Lori Nelson Spielman

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Katarzyna Waller-Pach
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Life List
ISBN:
978-83-7818-409-6
Wydanie:
3 (2018)
Data premiery tego wydania:
2018-06-19
Liczba stron:
416
Format:
128x197

Opis książki

Miłość, która przekracza granice śmierci

W życiu trzydziestokilkuletniej Brett Bohlinger wszystko jest poukładane: ma dobrą pracę, jej partnerem jest ambitny, przystojny prawnik, a po śmierci matki ma odziedziczyć pakiet większościowy firmy wraz ze stanowiskiem dyrektora. Jednak testament zmienia całe jej życie. Okazuje się, że matka zaplanowała dla niej zupełnie nową drogę życiową. No, może nie całkiem nową, bo zgodną z listą idealistycznych dziewczęcych postanowień, którą Brett spisała kiedyś jako nastolatka. Czy aspiracje i marzenia z dzieciństwa i wczesnej młodości mogą pasować do dorosłej kobiety? O tym właśnie opowiada Lista marzeń.

W tej książce jest wszystko, co kocham i czego szukam w kobiecej literaturze: jest mądra, zabawna i poruszająca. - Susan Elizabeth Phillips, autorka bestselleru "Panna młoda ucieka"
Niezwykły debiut… Ta książka chwyta za serce, a jeszcze bardziej wpływa na naszą duszę - Sarah Addison Allen, „New York Times”
Lori Nelson Spielman pracuje jako nauczycielka, jednak jej prawdziwą pasją jest pisanie oraz podróże. Jej debiut książkowy, Lista marzeń, okazał się prawdziwym sukcesem. Prawa do publikacji książki zostały sprzedane do 35 krajów, a wytwórnia filmowa Neue Bioskop kupiła prawa do zekranizowania powieści.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)