Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Lodowa Korona
Greta Kelly

|1

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

24,95 zł 49,90 zł oszczędzasz 50%

e-book (EPUB, MOBI)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Agnieszka Jacewicz
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Frozen Crown
ISBN:
978-83-8338-030-8
Wydanie:
1 (2023)
Data premiery tego wydania:
2023-09-05
Liczba stron:
432
Format:
132x202

Opis książki

Księżniczka skrywająca magiczne moce zmuszona do walki o los królestwa w świecie zdrady i wojen

Ekscytujący debiut fantasy – pierwszy tom dylogii obfitującej w bohaterskie wyczyny, zdrady, przesiąkniętej magią i miłością, determinacją i wrażliwością.

Askia jest dziedziczką Lodowej Korony, należy jej się tron Seraveszu. Na czele elitarnego oddziału wojowników od miesięcy walczy z brutalnymi najeźdźcami. Jednak armia szalonego władcy imperium Rovenu wydaje się niepowstrzymana. Askia musi szukać pomocy na dalekim południu, u Armaana, cesarza imperium Visziru, swojego ojca chrzestnego.

Wychowana wśród wojowników trafia do gniazda os, w labirynt politycznych intryg. Na pełnym przepychu dworze, gdzie sekrety są warte więcej niż złoto, Askia lęka się, że jednym nieostrożnym krokiem zdradzi, kim jest naprawdę – obdarzoną magicznymi zdolnościami wiedźmą. Ujawnienie tej tajemnicy może narazić ją na śmierć z rąk religijnych fanatyków i skazać jej poddanych na tyranię Rovenu. Co będzie musiała poświęcić, by ocalić swój lud?

W dynamicznej, misternie skonstruowanej opowieści Greta Kelly przedstawia świat pokrętnej polityki i fascynującej magii z perspektywy głównej bohaterki - dziewczyny inteligentnej i bezkompromisowej, ale w wyborach kierującej się sercem. Znakomita książka, którą przeczytałam z wielką przyjemnością. - Emily Duncan, autorka powieści Niegodziwi święci, bestsellera „New York Timesa”
Greta Kelly – autorka Lodowej Korony, sequela Siódma królowa oraz najnowszej powieści The Queen of Days. Nie jest wiedźmą (prawdopodobnie), ale mogą ją przywołać piękne podarunki. Mieszka w Wisconsin z mężem i córkami.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)