Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Łowcy smaków. Cztery pory roku
Ina Rybarczyk

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Dieta i żywienie
Oprawa:
półpłócienna
ISBN:
978-83-8062-435-1
Wydanie:
1 (2018)
Data premiery tego wydania:
2018-11-13
Liczba stron:
320
Format:
190x250

Opis książki

PYSZNIE, ZDROWO I SEZONOWO!

W swojej drugiej książce autorka znanego bloga kulinarnego True Taste Hunters zaprasza swoich wielbicieli, a także tych, którzy jeszcze jej nie znają, ale też lubią gotować i zdrowo się odżywiać, w następną podróż kulinarną. Tym razem skupia się na porach roku i proponuje wyśmienite dania przyrządzane z sezonowych owoców i warzyw. Słodkie truskawki, kwaskowaty rabarbar, soczyste sierpniowe pomidory czy jesienna dynia są bohaterami niezwykłych, prostych w przygotowaniu roślinnych dań, którymi możesz rozpieszczać siebie i swoją rodzinę przez cały rok. Gotowanie niech ci umilą artystyczne plamy barwne, stworzone specjalnie przez autorkę dla podkreślenia wachlarza odcieni i kolorów każdej z pór roku. I ty stwórz swoje małe smakowite arcydzieła!
Książka zawiera ponad 120 przepisów na potrawy roślinne bez glutenu i rafinowanego cukru oraz podstawowe wiadomości dotyczące gotowania, tak aby mogli z niej korzystać także ci czytelnicy, którzy dopiero rozpoczynają swoją kulinarną przygodę.
Ina Rybarczyk - malarka, pasjonatka jogi i dobrego jedzenia. Autorka popularnego bloga True Taste Hunters, który od 2014 roku niezmiennie zyskuje nowych fanów. Promuje zdrową, a przede wszystkim cudownie pyszną kuchnię rośliną, a jej warsztaty kulinarne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W 2017 roku REBIS wydał pierwszą książkę Iny Rybarczyk Łowcy smaków.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia