Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mądre zaufanie
Rebecca R. Merrill, Stephen M.R. Covey, Greg Link

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Paweł Laskowicz
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
SMART TRUST
ISBN:
978-83-7510-986-3
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-10-22
Liczba stron:
344
Format:
150x225

Opis książki

Jak w czasach kryzysu zaufania budować dobrobyt oraz wyzwalać energię i radość

 

Ponad milion egzemplarzy w 22 językach!

Mądre zaufanie jest niewątpliwie jedną z najbardziej znaczących i nowatorskich książek naszych czasów. - Warren Bennis, psycholog, badacz problematyki przywództwa i biznesu

Autorzy przedstawiają istotną dla biznesu prawdę: zaufanie nie jest jedynie skutkiem ubocznym zawodowych relacji, czymś, co rodzi się niejako przypadkiem, lecz wartością – a nawet umiejętnością – dzięki której można prosperować. W jasny i przystępny sposób dzielą się historiami osób i firm, które odkryły, że wysoki poziom zaufania w relacjach owocuje nie tylko większymi zyskami i wpływami, ale także potęguje życiową energię i radość.

Sukces tych ludzi i organizacji w czasach kryzysu zaufania potwierdza, że wartość ta ma znaczenie. Mądre zaufanie opisuje pięć działań, jakie podejmują ludzie znakomicie prosperujący mimo trudnych rynkowych warunków, podczas gdy upada tak wiele firm.

Zaufanie jest fundamentem biznesu i od dawna kluczową wartością w naszej firmie. Bez publicznego zaufania do naszej firmy i marki oraz bez wewnętrznego zaufania między współpracownikami i partnerami nie moglibyśmy prowadzić interesów. To proste. Jednak ciesząc się zaufaniem i nim obdarzając, mamy nieograniczone możliwości rozwoju. - Robert A. McDonald, prezes i dyrektor Procter & Gamble
Rebecca R. Merrill to pisarka, piastująca wiele kluczowych stanowisk w różnych organizacjach kobiecych.
Stephen M. R. Covey, współzałożyciel i prezes zarządu CoveyLink, firmy konsultingowej skoncentrowanej na przekonywaniu liderów i organizacji do budowania zaufania w biznesie. Zasiada w zarządzie lub radach nadzorczych sześciu spółek. Syn Stephena Coveya, autora megabestselleru 7 nawyków skutecznego działania.

Źródło zdjęcia: authors.simonandschuster.ca

Greg Link to współzałożyciel i prezes CoveyLink. Autorytet w dziedzinie przywództwa, sprzedaży i marketingu. Uczył przywództwa pracowników takich firm jak Hewlett Packard, Chevron Oil, IBM i Microsoft.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)