Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mag w czerni
Jaye Wells

Cykl o Sabinie Kane |1

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Mirosław Piotr Jabłoński
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
The Mage in Black
ISBN:
978-83-7510-482-0
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-03-01
Liczba stron:
352
Format:
135 x 215

Opis książki

Wampiryczny cykl o Sabinie Kane porównywany jest z pisarstwem Kim Harrison, Kerrelyn Sparks i Richelle Mead

Sabina Kane nie jest w najlepszych stosunkach z rodziną. Babka, przywódczyni rasy wampirów, pragnie jej śmierci. Kiedy przybywa do Nowego Jorku, by poznać krewnych ze strony ojca (maga), spotyka ją rozczarowanie – wszyscy ją uważają za wybrankę, która zjednoczy mroczne rasy. Tymczasem na jej drodze stają demony, wilkołaki i dawny partner…

Powieść napisana z przymrużeniem oka, okraszona błyskotliwymi dialogami wciąga czytelnika w mroczny, zurbanizowany świat.

Obiecujący debiut Wells jest pełną dynamiki podróżą przez mroczny i niebezpieczny świat wampirów, magów, nimf i demonów. - Kat Richardson, autorka „Greywalker”
Jaye Wells, po kilku latach pracy na stanowisku redaktora czasopisma i kilku kolejnych, kiedy była niezależną dziennikarką, tak zwanym wolnym strzelcem, zdecydowała się opuścić świat faktów i stworzyć własną rzeczywistość. Obecnie mieszka w Teksasie, gdzie w towarzystwie anielsko cierpliwego męża i syna, małego chochlika, pisze kolejne powieści wchodzące w skład cyklu o Sabinie Kane.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)