Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mario Balotelli: sekretny dziennik
Bruno Vincent

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Piotr Kuś
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Secret Diary of Mario Balotelli
ISBN:
978-83-7510-971-9
Wydanie:
1 (2013)
Data premiery tego wydania:
2013-03-19
Liczba stron:
200
Format:
135x215

Opis książki

Sekretny dziennik jednego z najbardziej kontrowersyjnych zawodników w historii piłki nożnej

On jest prawdziwym rockandrollowcem. Coś z Maria jest w każdym z nas – no, może nie w Garym Neville’u, ale we wszystkich pozostałych na pewno. - Noel Gallagher, członek zespołu Oasis

Mario Balotelli jest znakomitym piłkarzem, który zyskał wielki rozgłos także dzięki swojemu ekscentrycznemu i ekstrawaganckiemu zachowaniu. Od odpalenia fajerwerków w łazience do sławnego problemu z włożeniem koszulki, ciągle jest o nim głośno w mediach.

Jego sekretny dziennik* dowodzi jednak, że serwisy informacyjne bynajmniej nie przekazują całej prawdy. Mario umieszcza wielki nadmuchiwany tyłek na dachu swojej posiadłości, prowadzi korespondencję z takimi sławami jak Jean-Claude Van Damme i Chuck Norris, ukrywa w piwnicy zbiegłego z Włoch Silvia Berlusconiego, patroluje ulice Manchesteru w stroju komiksowego superbohatera, próbuje zostać pierwszym piłkarzem na Księżycu... Krótko mówiąc, robi to, co robilibyśmy wszyscy, gdybyśmy mieli mnóstwo pieniędzy.

* Ale nie jest to prawdziwy dziennik Maria Balotellego

Bruno Vincent pracuje w branży wydawniczej. Jest autorem humorystycznych książek Do Ants Have Arseholes? i Do Bats Have Bollocks?.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)