Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mars i Wenus zaczynają od nowa
John Gray

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Ewa Merel, Szymon Sal
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
MARS AND VENUS STARTING OVER
ISBN:
978-83-7510-734-0
Wydanie:
2 (2012)
Data premiery tego wydania:
2011-08-09
Liczba stron:
368
Format:
150 x 225

Opis książki

Tym razem John Gray radzi, jak stanąć na nogi w sytuacji, gdy tracimy miłość i nasze życie w jednej chwili drastycznie się zmienia

 

Czy można na nowo odnaleźć miłość po rozpadzie związku, śmierci ukochanej osoby lub bolesnym rozwodzie?

Koniec miłości to czasami koniec świata. Wstrząs, zdruzgotanie, samotność, gorycz to uczucia, które towarzyszą tej dramatycznej sytuacji życiowej. W tym napisanym z ogromnym wyczuciem poradniku John Gray stwierdza jednoznacznie, że można ją przetrwać, i pokazuje, co zrobić, by uleczyć złamane serce i znaleźć nową miłość.

Choć kobiety i mężczyźni cierpią po utracie miłości podobnie, to jednak różnie sobie radzą z pokonywaniem bólu. Dzięki temu poradnikowi znajdą w sobie siły, by przebaczyć, przetrwać traumę rozstania, znaleźć na nowo chęć do życia i otworzyć się raz jeszcze na miłosne uczucie.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich, autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 50 języków i wydano w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej sprzedająca się na świecie książka o stosunkach damsko-męskich.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)