Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Masz przyjaciela. Jedz, módl się, kochaj w Rzymie
Luca Spaghetti

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Salamandra
Przekład:
Tomasz Zbigniew Kwiecień
Oprawa:
całopapierowa
Tytuł oryginalny:
UN ROMANO PER AMICO. MANGIA, PREGA, AMA A ROMA
ISBN:
978-83-7510-645-9
Wydanie:
3 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-02-08
Liczba stron:
232
Format:
128 x 197

Opis książki

Masz przyjaciela to lekka i beztroska opowieść o wyjątkowej, nieoczekiwanej jak najwspanialsza niespodzianka przyjaźni z E. Gilbert, która rozkwitła w Wiecznym Mieście

Moja amerykańska przyjaciółka przyjeżdża do Rzymu na trzy miesiące. Skontaktuje się z tobą. Jest pisarką. Nazywa się Elizabeth Gilbert.
Masz przyjaciela to lekka opowieść o wyjątkowej przyjaźni i spotkaniu dwóch kultur: amerykańskiej i włoskiej. Czytelnik pozna więcej szczegółów spotkania Elizabeth Gilbert z Rzymem i Luką. Będzie wiedział, jakie miejsca warto odwiedzić. Odkryje, że w Wiecznym Mieście nie trzeba się zniechęcać papierowym obrusem i że najlepsze są restauracje w bocznych uliczkach. Dostanie kilka przepisów na typowe rzymskie dania. Weźmie udział w kursie przeklinania po włosku. Otrzyma w darze subiektywną listę muzycznych evergreenów rodem z Ameryki. I zrozumie, na czym polega prawdziwie włoski temperament i typowo rzymska sztuka przesady.

Luca Spaghetti jest jedną z tych osób, które kocham najbardziej na świecie. Jest też zachwycającym gawędziarzem. Zwłaszcza przy butelce wina. A raczej przy dwóch butelkach. - Elizabeth Gilbert, autorka „Jedz, módl się, kochaj”
Luca Spaghetti urodził się w Rzymie w roku 1970 i naprawdę tak się nazywa. We wrześniu 2003 roku poznał Elizabeth Gilbert i to spotkanie zmieniło jego życie. Był jej cicerone po Wiecznym Mieście i stał się jednym z najbardziej popularnych bohaterów światowego bestsellera Jedz, módl się, kochaj.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)