Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Memnoch Diabeł
Anne Rice

Kroniki wampirów |5

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Robert Lipski
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Memnoch The Devil
ISBN:
978-83-7301-965-2
Wydanie:
4 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-07-29
Liczba stron:
456
Format:
128x197

Opis książki

Kolejny tom bestsellerowego cyklu „Kroniki wampirów”

 

Świat opisywany skrupulatnie przez Anne Rice w „Kronikach wampirów” drży w posadach. Pojawia się w nim postać przy której blednie wszystko: Memnoch, tajemnicza istota, głosząca, że jest ni mniej, ni więcej, tylko diabłem. Jego nadejście nie jest przypadkowe – Memnoch upatrzył sobie Lestata na pomocnika. W jakim dziele? Strach myśleć!

Lestat – wampir uwielbiający ryzykowne przygody – stanie wobec wyzwania, które rzuci go na kolana, przepełni grozą i obrzydzeniem, doprowadzi do zwątpienia we własne moce. I zmusi do zdecydowania, czy stoi po stronie dobra czy zła…

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)