Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Merrick
Anne Rice

Kroniki wampirów |7

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Małgorzata Kicana
Oprawa:
broszurowa klejona
ISBN:
978-83-7510-005-1
Wydanie:
3 (2014)
Data premiery tego wydania:
2014-07-15
Liczba stron:
384
Format:
128x197

Opis książki

Siódma część bestsellerowego cyklu „Kroniki wampirów”

 

Merrick Mayfair, najpiękniejsza czarownica z potężnego nowoorleańskiego rodu, podejmie się niezwykle ryzykownego zadania. Angażuje się w próbę wywołania Claudii – wampirzego dziecka, które zginęło kiedyś w promieniach słońca.

To zdarzenie jest także pretekstem do opowiedzenia dziejów wspaniałej Merrick – jej przygód, napawających grozą odkryć i miłosnych związków.

W tej poruszającej powieści, którą przenika hipnotyzująca aura Nowego Orleanu, Anne Rice połączyła losy bohaterów zapełniających stronice bestsellerowego cyklu „Kroniki wampirów” oraz bohaterek opowieści o czarownicach z obdarzonego niezwykłymi mocami rodu Mayfair.

Anne Rice to mistrzyni powieści grozy. Polskiemu czytelnikowi doskonale znana za sprawą tak popularnych cykli, jak m.in. „Opowieści o czarownicach z rodu Mayfair” czy „Nowe opowieści o wampirach”. Na podstawie jej książek powstało kilka filmów: Królowa potępionych, Ucieczka do Edenu i – najsłynniejszy – Wywiad z wampirem. W tym ostatnim, wyreżyserowanym przez Neila Jordana, zagrali tak znani aktorzy, jak Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas czy Christian Slater.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)