Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody
Bertrand Meyer-Stabley

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Biografie i powieści biograficzne
Przekład:
Małgorzata Czaplarska
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
12 couturiers qui ont changé l'Histoire
ISBN:
978-83-7818-767-7
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-12-01
Liczba stron:
352
Format:
150x225

Opis książki

Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Charles Frederick Worth, Paul Poiret, Jean Patou, Cristóbal Balenciaga, Yves Saint Laurent, Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, John Galliano - najwięksi kreatorzy mody. Każdy z nich to geniusz i wizjoner, a wszyscy zapisali się złotymi zgłoskami w annałach mody.
Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody to niezwykła historia dwunastu obdarzonych pasją projektantów, którzy kierując się odwagą i wybitnym talentem, rewolucjonizowali modę swoich czasów, przeciwstawiali się schematom i kształtowali gust milionów kobiet na całym świecie. Książka jest opowieścią o fascynującym życiu w świecie elegancji i luksusu, ale też o zmaganiach z przeciwnościami losu, zakusami konkurencji i wyzwaniami czasów, w których przyszło im tworzyć.
Bertrand Meyer-Stabley, wieloletni dziennikarz „Elle”, otwiera przed nami drzwi do historii sukcesu dwunastu wyjątkowych mężczyzn. W 2014 roku nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazała się jego książka Kobiety, które wstrząsnęły światem mody.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)