Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mężczyźni, miłość i seks
David Zinczenko, Ted Spiker

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szczegóły

Seria:
Poradniki psychologiczne
Przekład:
Michał Jóźwiak
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Men, Love and Sex
ISBN:
978-83-8062-596-9
Wydanie:
4 (2019)
Data premiery tego wydania:
2019-09-03
Liczba stron:
244
Format:
150x225

Opis książki

Mężczyźni obnażeni do cna

Dzięki tej książce twoje - i jego - życie zmieni się na lepsze

Każda kobieta powinna mieć ten niezwykle szczery poradnik, który wyjaśnia ze szczegółami, co się dzieje w głowie faceta zakochanego, podnieconego lub będącego gdzieś między jednym a drugim stanem. - „Cosmopolitan”
Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że „wszystko w porządku”? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań dotyczących wspólnego życia.

Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci, autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały, pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkich trudności związanych z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: „Jak rozmawiać z mężczyzną”, „Męskość okiełznana”, „Mężczyzna bez tajemnic” i „Męskie dziwactwa”.

David Zinczenko to redaktor naczelny amerykańskiego wydania „Men’s Health”, autor The Abs Diet, jest także częstym gościem programu telewizyjnego Today, gdzie wypowiada się na tematy związane z mężczyznami i związkami międzyludzkimi. W 2003 roku magazyn „People” uznał go za jednego z „50 najbardziej pożądanych kawalerów”.
Ted Spiker wykłada dziennikarstwo na University of Florida i okazjonalnie pisuje artykuły dla „Men’s Health”. Mieszka w Gainesville w stanie Floryda.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)