Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Miecz Attyli
David Gibbins

Total War |2

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Powieść historyczna
Przekład:
Maciej Szymański
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
TOTAL WAR UNTITLED 2
ISBN:
978-83-7818-667-0
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-02-17
Liczba stron:
336
Format:
135x215

Opis książki

Rzym upadł, rodzi się nowe imperium…

 

Rok 439. Cesarstwo rzymskie staje w obliczu zagłady. Wandalska nawała w zdumiewającym tempie przetacza się przez Hiszpanię i północną Afrykę. Rzymianie tracą twierdzę w Kartaginie, a to może oznaczać kres ich panowania w basenie Morza Śródziemnego. Jednakże na wschodzie rodzi się nowe, nieporównywalnie większe zagrożenie: barbarzyńska potęga z azjatyckich stepów, plemię najokrutniejszych wojowników, gnanych żądzą podboju - armia Huna Attyli.

Dla grupki rzymskich żołnierzy i tajemniczego mnicha z Brytanii szansa na ocalenie jest jedna. Trzeba wznieść się ponad zepsucie i słabość cesarzy, przywrócić pamięć o dniach chwały rzymskiej armii. Natchnieni duchem walki, gotowi są zrealizować zuchwały plan, lecz droga do zwycięstwa prowadzi przez samo serce ciemności – cytadelę króla-wojownika, najokrutniejszego władcy w dziejach świata. Zbliża się bowiem rozstrzygające starcie, największa bitwa w historii Rzymu, a wygra ją ten, kto dzierżyć będzie najpotężniejszy symbol władzy stworzony ludzką ręką: święty mieczy Attyli.

Oparte na serii gier strategicznych „Total War” stworzonych przez Creative Assembly i opublikowanych przez SEGA.

David Gibbins to kanadyjski autor powieści przygodowo-historycznych, bestsellerów „New York Timesa” oraz „London Sunday Times”, wydanych w 30 krajach w łącznym nakładzie 2 milionów egzemplarzy. Z wykształcenia jest archeologiem. Jego hobby to nurkowanie.

Źródło zdjęcia: davidgibbins.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)