Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Miecze i mroczna magia
Jonathan Strahan, Lou Anders

Format i cena:

książka (oprawa twarda)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Fantasy
Przekład:
Ewa Hornowska, Tomasz Hornowski
Oprawa:
całopapierowa z obwolutą
Tytuł oryginalny:
Swords & Dark Magic. The New Adventure Fantasy
ISBN:
978-83-7510-693-0
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-11-22
Liczba stron:
528
Format:
150 x 225

Opis książki

Przeżyj przygodę dziesięciolecia i zatrać się w antologii najpoczytniejszych autorów fantasy

 

17 opowieści mistrzów fantasy

Elryk… Czarna Kompania… Majipoor – te słowa elektryzowały kilka pokoleń entuzjastów literatury magii i miecza. Antologia ta przynosi kilkanaście kapitalnych, zupełnie nowych opowieści autorstwa najpoczytniejszych autorów tego gatunku. Historii naładowanych akcją, obfitujących w sarkastyczny humor, przerażające potwory oraz bajeczne skarby i – oczywiście – walki na miecze.

Przeżyj przygodę dziesięciolecia!

Joe Abercrombie  *  C. J. Cherryh  *  Glen Cook (z nowym opowiadaniem o Czarnej Kompanii)  *  James Enge  *  Steven Erikson  *  Greg Keyes  *  Caitlín R. Kiernan  *  Tim Lebbon  *  Tanith Lee  *  Scott Lynch  *  Michael Moorcock (z zupełnie nową opowieścią o Elryku)  *  Garth Nix  *  K. J. Parker  *  Michael Shea *  Robert Silverberg (z nową historią o Majipoorze)  *  Bill Willingham  *  Gene Wolfe

Jonathan Strahan jest jednym z założycieli magazynu „Eidolon: The Journal of Australian Science Fiction and Fantasy” (w którym pracował jako redaktor i wydawca), a także wydawnictwa Eidolon Books. Od tamtej pory redaguje i wydaje antologie SF i fantasy. W 1999 roku ożenił się z Marianne Jablon, byłą redaktorką naczelną magazynu „Locus”. Obecnie mieszkają w Perth w Australii ze swoimi córkami, Jessiką i Sophie.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Catriona Sparks).

Lou Anders, zdobywca nagrody Hugo w 2011 roku. Ponad 500 jego opowiadań i artykułów o tematyce science fiction i fantasy ukazało się dotąd drukiem i w telewizji. Mieszka w Birmingham w stanie Alabama z rodziną i rybką o imieniu Blue.

Źródło zdjęcia: Wikipedia (© Catriona Sparks).

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)