Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Miłość kąsa
Adrienne Barbeau

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
Horror
Przekład:
Paweł Korombel
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
Love Bites
ISBN:
978-83-7510-602-2
Wydanie:
1 (2011)
Data premiery tego wydania:
2011-04-12
Liczba stron:
328
Format:
135 x 215

Opis książki

Dowcipna, doprawiona dawką erotyki i tocząca się w zawrotnym tempie akcja – Miłość kąsa to lektura, której słodki jad sprawi, że zapomnisz o całym świecie

 

Ovsanna Moore jest nie tylko królową horroru, ale i najprawdziwszą kasztelanką Wampirów Hollywoodu. Dobiega pięćsetki, wciąż jednak jest nadzwyczaj atrakcyjną kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań.

Peter King, najlepszy policjant w Beverly Hills, widział już niejedno, ale to, co przeżył przy pierwszym spotkaniu z Ovsanną, opisanym w Wampirach Hollywoodu, długo nie mogło mu się pomieścić w głowie.

I gdy wydawało się, że wszystko w światowej stolicy filmu wraca do normy, a Ovsanna i Peter spokojnie będą mogli oddać się temu, co ich oboje ukąsiło, istoty rodem z filmowych produkcji znów atakują. Ta wyjątkowa para ponownie musi zewrzeć szyki, by zaprowadzić porządek… Na miłość czas przyjdzie później.

Adrienne Barbeau jest gwiazdą filmu i telewizji, znaną m.in. z ról w Mgle i Ucieczce z Nowego Jorku. Jej powieści są seksowne, inteligentne, pełne hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu. REBIS opublikował jej dwie powieści: Wampiry Hollywoodu i Miłość kąsa, napisane wspólnie z Michaelem Scottem, irlandzkim autorem bestsellerów.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)