Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mistrzowskie randki. 52 wspaniałe pomysły
Lisa Helmanis

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
52 wspaniałe pomysły
Przekład:
Katarzyna Karłowska
Oprawa:
broszura szyta ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
MASTER DATING. 52 BRILLIANT IDEAS
ISBN:
978-83-7510-116-4
Wydanie:
1 (2008)
Data premiery tego wydania:
2008-01-29
Liczba stron:
256
Format:
170x240

Opis książki

Weź sprawy w swoje ręce i znajdź miłość swojego życia

Odkąd stałam się nastolatką, zawsze pozostawałam w związkach. Singielką po raz pierwszy zostałam w wieku 27 lat. Był to okres wzlotów i upadków, radości i chandr, a przede wszystkim intensywny kurs życia w pojedynkę. Dzięki temu nauczyłam się nie tylko konstruktywnej samodzielności, ale także opracowałam strategię, jak poznawać nowych ludzi i dobrze się przy tym bawić. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cieszyć się wolnością. - Lisa Helmanis

Mogłoby się wydawać, że spotkanie życiowego partnera jest czymś tak naturalnym, że nie wymaga lektury poradnika. Jednak we współczesnym zabieganym świecie staje się to coraz trudniejsze. Mistrzowskie randki zainspirują cię, by wziąć sprawy w swoje ręce, a nie biernie czekać na pojawienie się twojej drugiej połowy. Z książki tej dowiesz się m.in., jak:

  • zwiększyć pewność siebie, która jest kluczem do sukcesu w związkach międzyludzkich;
  • poznawać potencjalnych partnerów;
  • przyciągać uwagę i sprawdzać, czy druga strona jest zainteresowana;
  • dbać o swoje bezpieczeństwo na randkach;
  • układać sobie relacje z byłym partnerem.

Przede wszystkim zaś nauczysz się czerpać satysfakcję zarówno ze spotykania nowych ludzi, jak i z przebywania w gronie starych przyjaciół oraz we własnym towarzystwie.

Porozmawiajmy o tobie. Przeczytałaś mnóstwo fachowych poradników na temat nawiązywania znajomości i stosunków między kobietami i mężczyznami, ale wciąż poszukujesz zdroworozsądkowych rad w tej dziedzinie. Ta książka podpowie ci, jak się umawiać i poznawać potencjalnych partnerów.

Dwie obietnice:

pierwsza – nie będziesz musiała brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, by natrafić na okruchy mądrości.

Druga – nasza autorka nie będzie traktować cię z wyższością, ponieważ wie, jak to jest być na twoim miejscu.

Lisa Helmanis jest dziennikarką piszącą na temat stylu życia, odżywiania i podróży dla takich czasopism, jak „Living Etc”, „She” i „Brides Magazine”. Współpracuje także z „Sunday Telegraph”, „Vogue Entertaining” i „Sunday Times”.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)