Tło, REBIS
Mit charyzmy, Olivia Fox Cabane, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
Pobierz fragment : EPUB | MOBI
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Mit charyzmy
Olivia Fox Cabane

Czas realizacji: 24 h

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

39,92 zł 49,90 zł oszczędzasz 20%

e-book (EPUB, MOBI)

27,12 zł 33,90 zł oszczędzasz 20%

Szczegóły

Seria:
Poradniki i podręczniki biznesowe
Przekład:
Grażyna Skoczylas
Oprawa:
broszurowa klejona
Tytuł oryginalny:
The Charisma Myth
ISBN:
978-83-8188-598-0
Wydanie:
2 (2022)
Data premiery tego wydania:
2020-09-08
Liczba stron:
292
Format:
150x225

Opis książki

Czy charyzmy można się nauczyć?

Podczas badań naukowcy dowiedli, że można podnieść lub obniżyć poziom charyzmy u danej osoby z taką łatwością, jak gdyby poruszało się pokrętłem.

W książce tej charyzma, spowita dotąd aurą mistycyzmu, została po raz pierwszy naukowo rozebrana na czynniki pierwsze. Autorka, polegając na odkryciach z różnych dziedzin nauki oraz czerpiąc ciekawe przykłady z życia, ukazuje mechanizmy tego zjawiska i krok po kroku tłumaczy, jak stać się osobą charyzmatyczną, wpływową i porywającą za sobą innych ludzi zarówno w pracy, w biznesie, jak i w życiu osobistym.

Charyzma nie jest darem, tylko narzędziem. W tej książce Cabane nam go dostarcza. - Seth Godin, autor m.in. książki „Fioletowa krowa: zmień się i bądź rozpoznawalny”
Cabane wyświadczyła nam wszystkim wielką przysługę. Wykorzystała solidną bazę naukową i żywą narrację do pouczającego opisu roli charyzmy w przywództwie – zjawiska, które nadal słabo rozumiemy. - Robert B. Cialdini, autor bestsellerowego „Wywierania wpływu na ludzi”
Jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem swej zdolności do przejawiania charyzmy we wszystkim, co robisz w życiu, ta książka zapewni ci potrzebne umiejętności. - „Psychology Today”
Olivia Fox Cabane wykładała na wielu prestiżowych uczelniach – Stanford, Yale, Harvardzie, MIT. Była trenerką pracowników największych amerykańskich firm z rankingu „Fortune 500”, z nauk behawioralnych zaczerpnęła przydatne narzędzia, którymi powinien dysponować każdy lider. Obecnie pisze do „Forbesa” i „The Huffington Post” oraz jest dyrektorem ds. innowacyjnego przywództwa w stanfordzkim programie StartX. Jej książki są publikowane w 17 językach.

Źródło zdjęcia: www.wsj.com

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)