Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Młodość na dłużej
Duncan Carmichael

Format i cena:

książka (oprawa miękka)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
X-Varia
Przekład:
Jacek Środa, Marek Zawiślak
Oprawa:
broszura klejona ze skrzydełkami
Tytuł oryginalny:
Younger for Longer
ISBN:
978-83-8062-561-7
Wydanie:
1 (2019)
Data premiery tego wydania:
2019-10-01
Liczba stron:
544
Format:
150x225

Opis książki

Jak spowolnić proces starzenia się i do końca zachować zdrowie

Starzenie się jest naturalną i nieodłączną częścią życia. Mimo to większość ludzi obawia się tego procesu i jego skutków dla ciała i umysłu. A gdybyśmy tak mogli odsunąć te negatywne skutki w czasie i do końca życia pozostać w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej? Oto dobra wiadomość: Możemy!

W Młodości na dłużej światowej klasy specjalista w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej doktor Duncan Carmichael pomaga czytelnikowi zrozumieć, jak funkcjonuje organizm, i poznać czynniki, które stanowią o zdrowiu i tempie starzenia się. Zawiera oparte na najnowszych badaniach bezcenne wskazówki dotyczące wielu istotnych aspektów życia w zdrowiu, takich jak dieta, sen, funkcjonowanie układu hormonalnego. Autor nie oszukuje czytelnika, że wystarczy jeden cudowny preparat czy produkt spożywczy, by zachować wieczną młodość, jak przekonuje dziś wielu „ekspertów”. Uświadamia natomiast, że długie życie w optymalnym stanie zdrowia to wynik wielu skomplikowanych procesów zachodzących w organizmie przez całe życie i że człowiek wyposażony w odpowiednią wiedzę i żyjący świadomie, ma na te procesy wpływ.

Doktor Duncan Carmichael ukończył studia medyczne w RPA, zawodowo doskonalił się w Europie, gdzie zgłębiał problematykę żywienia, równowagi hormonalnej i medycyny estetycznej. Założył i prowadzi Institute of Healthy Aging w Kapsztadzie oraz siostrzaną placówkę w Dorset w Wielkiej Brytanii.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)