Tło, REBIS
NOWOŚĆ REBIS POLECA BESTSELLER ZAPOWIEDŹ PROMOCJA PRODUKT ARCHIWALNY

Młodość
Paolo Sorrentino

Bel paese

Format i cena:

książka (oprawa zintegr.)

Produkt archiwalny

e-book (EPUB, MOBI)

Produkt archiwalny

Szczegóły

Seria:
BEL PAESE Mistrzowie współ. liter.włoskiej
Przekład:
Alicja Bruś
Oprawa:
zintegrowana
Tytuł oryginalny:
La giovinezza
ISBN:
978-83-7818-786-8
Wydanie:
1 (2015)
Data premiery tego wydania:
2015-09-08
Liczba stron:
192
Format:
144x200

Opis książki

Hit festiwalu w Cannes w 2015 roku. Powieść Paola Sorrentino – zbeletryzowany scenariusz jego filmu z Michaelem Cainem, Harveyem Keitlem, Rachel Weisz i Jane Fondą w rolach głównych

Dwaj przyjaciele Fred i Mick – wybitny kompozytor i sławny reżyser – spędzają wakacje w alpejskim kurorcie pełnym niezwykłych gości. Wspominają swoje życie, próbując, każdy na swój sposób, rozliczyć się z przeszłością,  pogodzić z tym, co nieuniknione.

W tej niezwykłej książce, pełnej emocji i błyskotliwego humoru, Paolo Sorrentino przypomina, że metryka to nie wszystko. Że człowiek jest młody, póki nosi w sobie pasję, i że jesień życia nie musi się sprowadzać do ciągłego wsłuchiwania się w nieubłagane tykanie zegara.

Paolo Sorrentino, włoski reżyser, scenarzysta i pisarz. Wyreżyserował kilkanaście filmów, kilkakrotnie brał udział w konkursie głównym festiwalu w Cannes. Wielokrotnie nagradzany. Zdobywca Oscara i Złotego Globu za film Wielkie piękno z 2013 roku, laureat Europejskiej Nagrody Filmowej, nagrody BAFTA. Jego film Młodość był jednym z faworytów konkursu głównego na festiwalu w Cannes w 2015 roku.

Wasze zdjęcia

Dodaj własne zdjęcia

Recenzje (0)